(UŽIVO, VIDEO) SRNIĆ ŠOKIRAO CRNO-BELE: Voždovac – Partizan (1:0) | Sport

[ad_1]

Loading...

Drugo poluvreme

76. minut – Stativa za Lukovića. Odlična šansa za nekadašnjeg Zvezdinog igrača, ali nema gola

67. minut – Pokušao je Zdjelar posle kornera da ugrozi „zmajeve“, ali lopta odlazi pored gola

60. minut 1:0 Srnić! Velika greška Ostojića, koji je izgubioo loptu. Dragoljub Srnić se stuštio sam ka golu Partizana i rutinski savladao Kljajića

55. minut – Trujić je pokušao, ali je Kljić bio na pravom mestu i izbio loptu u korner

52. minut – Potencijalno dobar napad crno-belih završen je mlakim pokušajem Zakarića, čiji udarac je Ilić lagano zaustavio

47. minut – Dobra kontra Voždovca, ali je pokušaj Truhića završio pored gola

46. minut – Utakmica je nastavljena

45+1. minut – Kraj prvog poluvremena

45+1. minut – Solidna akcija domaćih i loša završnica Lukovića posle centaršuta Matovića

45. minut – Sudija je kratko prekinuo meč zbog rasističkih uvreda na račun Rikarda

44. minut – Rikardo proba glavom sa peterca, ali opet pored gola

43. minut – Partizan polako steže obruč pred golom Voždovca, ali ne ide lopta u okvir gola

36. minut – Sudija Marković nije video start Stuparevića nad Zdjelarom na ivici kaznenog prostora Voždovca, zbog čega je pobesneo Zoran Mirković

33. minut – Pavlović je sa šest metara probao glavom, ali je lopta otišla kraj gola

32. minut – Prekid posle kojeg Partizanovi fudbaleri nisu uspeli da šutiraju ka golu domaćina

25. minut – Prvi konkretan pokušaj za Partizan imao je Kosović, ali lopta je zavrila pravo u rukama Ilića

19. minut – Prve čarke! Nikolić je bio u duelu sa jednim fudbalerom Voždovca. Malo žustrija rasprava, trajala je nekoliko desetina sekundi

17. minut – Matović solidno šutira, ali to je lak posao za Kljajića

12. minut – Kakva šansa! Luković je izbio sam pred golmana Partizana, ali je šutirao pravo u Kljajića

9. minut – Igra se između dva šesnaesterca, bez velikih prilika

2. minut – Voždovac je imao dva kornera

1. minut – Meč je počeo

Prvo poluvreme

Stadion: Voždovca. Sudije: Marko Momčilović, Milovan Ristić, Dragan Bogićević.

VOŽDOVAC: Ilić –Ćirković, Matović, Jovanović, Mikić – Pavlović, Srnić – Trujić, Luković, Arsić – Stuparević.

PARTIZAN: Kljajić – Vulićević, N. R. Miletić, Pavlović, Šehović – Zakarić, Zdjelar, Šćekić, Kosović – Nikolić, Rikardo.

Sastavi

Trener Zoran Mirković rekao je pred da ima veliko poštovanje prema narednom rivalu i da njegovu ekipu očekuje težak zadatak.

„Imam veliki respekt prema Voždovcu. Dobar su klub i imaju trenera Dragana Aničića koga veoma uvažavam. Ima veliko iskustvo. Dosta su se pojačali zimus, došlo je puno internacionalaca. Očekuje nas težak zadatak“, rekao je Mirković.

Strateg crno-belih je istakao da, bez obzira na veliki zaostatak u odnosu na Radnički i Crvenu zvezdu, nema nameru da se preda.

Meč između Voždovca i Partizana igra se od 17 sati.