KRALJ KONAČNO POBEDIO: Real Madrid bolji od Valjadolida | Sport

[ad_1]

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na gostujućem terenu Valjadolid sa 4:1, u utakmici 27. kola španskog prvenstva.

Loading...

Valjadolid je mogao da povede u 12. minutu, ali je Ruben Alkaras promašio jedanaesterac.

Međutim, ta ekipa povela je dva minuta kasnije, kada je strelac bio Anuar Tuhani. Rafael Varan izjednačio je u 34. minutu, a zatim je dvostruki strelac bio Karim Benzema, u 51. i 59. minutu.

Konačan rezultat postavio je Luka Modrić u 85. minutu.

Real je utakmicu završio sa desetoricom, pošto je Kasemiro dobio drugi žuti karton u 80. minutu.

Real je ostvario 16. pobedu u prvenstvu i treći je na tabeli sa 51 bodom.

Prva je Barselona sa 63, a drugi je Atletiko Madrid sa 56 bodova.

U ostalim utakmicama Sevilja je kao domaćin pobedila Real Sosijedad sa 5:2, a Viljareal je na gostovanju bio bolji od Levantea sa 2:0. Betis je u Vigu pobedio Seltu sa 1:0, a Valensija je kao gost pobedila Đironu sa 3:2.