(VIDEO) INSINJE SPASAO NAPOLI OD PORAZA U SASUOLU! Napolitanci jedva do boda, Inter konačno pobedio

[ad_1]

Golom Domenika Berardija u 53. minutu Sasuolo je stigao do vođstva protiv favorizovanog tima i činilo se da će odneti bodova, ali je u finišu meča Insinje sprečio takav scenario.

Loading...

Ipak, u redovima Anćelotijevog tima nema puno razloga za zadovoljstvo, pošto je posle izgubljena dva boda razlika u odnosu na Juventus 18 bodova.

U finišu meča solidnu priliku da svom timu donese potpuni preokret nije iskoristio Arkadijuš Milik, ali ništa se ozbiljinije nije desilo.

Posle dva kiksa do pobede su došli i fudbaleri Intera koji su slavili na meču protiv SPAL-a golovima Marka Politana u 67. i Roberta Galjardinija 10 minuta kasnije, a značajan trijumf ostvarila ja Atalanta na gostovanju Sampdoriji 2:1 golovima Zapate i Gosensa.

Preokretom u drugom poluvremenu do bodova su stigli i fudbaleri Torina koji su bili bolji na gostovanju Frozinoneu sa 2:1.

[ad_2]
Source link

Loading...

About ekskluzivnevesti

Check Also

Branio sam na smrt osuđene“ (4)

[ad_1] „Druže predsedniče, druže stalni sudija, i drugovi sudije porotnici. Svedoci smo epiloga jedne teške …